Hakkımızda

Teknolojinin baş döndüren hızla gelişmesi insanlara seçenekler üretir. Bu seçeneklerden doğru olanı tercih etmeniz ise yeni fırsatları beraberinde getirir.

Toplumun büyük çoğunluğu hızla gelişen teknolojiye ayak uydurmaya çalışmaktadır. Yenilikçi bakış açısına sahip insanlar ise teknolojik gelişmelere ayak uydurmak ile yetinmez yeni teknolojilerin getirdiği fırsatları değerlendirip, doğru girişimlerde bulunarak teknolojinin gelişimine yön verirler.

Bizlerde Alıcıbul ailesi olarak, “Hızla gelişen teknoloji dünyasında risk almamak en büyük risktir.” Düşüncesini benimseyerek 12 yıllık bilişim sektörü deneyimimizi Alıcıbul projemiz ile taçlandırıyoruz.

12 yıllık bilişim sektöründe binlerce firmaya hizmet veren ve birçok başarılı projeye imza atan ekibimiz, 2017 başlarında gerekli araştırma ve geliştirme çalışmalarının ardından Türkiye’nin dijital ilan platformu olan alıcıbul'un temellerini atmıştır.

2018 yılında ocak ayında ALICIBUL BİLGİ TEKNOLOJİ PAZARLAMA VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ’ni kurup faaliyetlerini daha kurumsal bir zeminde yürütmektedir. 
Yoğun geçen yazılım, test ve güvenlik çalışmalarından sonra Alıcıbul artık hizmetinizde.

Alıcıbul Nedir?

Alıcıbul ücretsiz olarak ilanlarınızı milyonlarca internet kullanıcısına ulaştıran, ilanlarınızla etkileşime giren insanlar ile direkt iletişim kurup ticaret hacminizi yükseltebileceğiniz bir dijital ilan platformudur.

Misyon,

Ziyaretçi deneyimini en iyi düzeyde tutmak, ilan ekleyen bireysel ve kurumsal üyelerimizin ilanlarını olabilecek en fazla internet kullanıcısına ulaştırıp eklenen ilanın doğru hedef kitleye ulaşmasını sağlamaktır.

Mobil Uygulamalarımızı, android ve ios uygulama marketlerinden edinebilirsiniz.